Скульптури

sculpture_4.jpg

Опитування

Який стиль оформлення інтер'єру Вам подобається найбільше?
 

Ми живемо у вік урбанізації і деколи можна втомитися від сумних міських інтер'єрів з прямими лініями і однотипністю багатоповерхових будівель. Стомлені очі шукають різноманітності, а розум думає, як зробити дизайн квартири більш оригінальним і привабливим. Внести вишуканість і витонченість в інтер'єр і навколишній простір свого житла можна використовуючи декоративну гіпсову ліпнину.

Дизайн кімнати з гіпсовими колонами

Замість банальних елементів декору з поліуретану, які виробляються в масовому порядку, можна урізноманітнити інтер'єр квартири або будинку гіпсовою ліпниною. Витончена прикраса для всього будинку або квартири - ліпнина різних декоративних деталей, виконаних у класичних стилях (класика, бароко) і органічно вписаних в інтер'єр вашого приміщення (котедж, квартира, офіс, ресторан або кафе).

Дизайн квартири з використанням ліпнини з гіпсуЛіпнина з гіпсу, як елемент декору внутрішнього оформлення стін використовувалася ще за часів Стародавнього Риму. І до цього часу застосовують ліпнину в сучасній архітектурі та дизайні інтер'єру. Надійність, довговічність і чудові декоративні характеристики гіпсу дозволяють успішно впроваджувати технології римських архітекторів у сучасному будівництві й оформленні квартир. Природно, що впроваджуючи декоративні елементи з гіпсу в інтер'єр свого житла, слід дотримуватися деяких правил. При розробці концепції інтер'єру приміщення необхідно врахувати всі характеристики внутрішнього простору. Стильні колони не впишуться в приміщення з низькими стелями, цей елемент додасть низькій кімнаті зайву огрядність. Використання колон рекомендується для оформлення фасаду будинку. Фасад високого будинку варто підкреслити колонами, які вгорі обрамлені карнизами.

Гіпсові карнизиГіпсові карнизи - це універсальний елемент декору, який однаково успішно застосовується як в інтер'єрі, так і в екстер'єрі будівель. Для внутрішнього оформлення кімнат цей декоративний елемент відіграє важливу роль. Іноді дизайнери ламають голову, чим заповнити стик між стелею і стіною. Ще античні архітектори знайшли оригінальний вихід - ліпнина з глини, яка заповнює цей простір і утворює своєрідний карниз. Сьогодні без карнизу не можна уявити квартиру або будинок.

 

Художня ліпнина та оформлення інтер'єруЯк змінити стандартний інтер'єр, як оформити стіни, як зробити квартиру більш затишною?

Відповідь проста - якісна гіпсова ліпнина здатна перетворити вашу квартиру або будинок в оригінальне і розкішне житло витонченого естета з вишуканим смаком. Якщо приміщення достатньо високе і просторе, то можна використовувати колони або напівколони з гіпсу, які крім красивого оформлення можуть нести практичне навантаження. Велике приміщення за допомогою колон можна візуально розділити на функціональні зони.

Якщо планування інтер'єру приміщення (квартири, котеджу або офісу) має різні похибки і недосконалості, то за допомогою декоративної ліпнини можна без праці і зі смаком усунути вади, надавши при цьому кімнаті абсолютно нового, незвичайного вигляду. Якщо висота стель явно непропорційна по відношенню до стін, то карнизи, кронштейни, пілястри або фризи зможуть відновити оптимальний баланс. Приміщення стане привітним і затишним. Гіпсова ліпнина невибаглива у догляді і не схильна до згубного впливу навколишнього середовища. У цьому криється секрет довговічності декоративних виробів з гіпсової ліпки, а звідси і така популярність серед цінителів витонченого і незвичного інтер'єру.

Оформлення кімнати гіпсовою ліпниноюСьогодні ліпнина широко використовується в дизайні інтер'єру не тільки житлових приміщень, але й офісів, салонів краси, закладів культури. Також за допомогою гіпсової декоративної ліпнини можна дати друге народження вже існуючого інтер'єру, додавши йому величавість, респектабельність і особливий, неповторний шарм. Дизайн квартири з використанням ліпнини завжди порадує. Також гіпсовою ліпниною можна зробити декоративне оформлення каміна, а гіпсова скульптура прикрасить будь-яку кімнату.

Якщо Ви плануєте робити ремонт квартири, зателефонуйте нам, і ми з радістю допоможемо Вам оформити приміщення з використанням гіпсової ліпнини.

IRIDA - тільки красиві інтер'єри та задоволені клієнти.