Скульптури

sculpture_5.jpg

Опитування

Який стиль оформлення інтер'єру Вам подобається найбільше?
 

Фасад вашого будинку – як ваша візитка. По тому як оформлений будинок ззовні, можна багато сказати про його мешканців: про їхні вподобання, світогляд, деякі риси характеру… Завжди приємно милуватись гарно, гармонійно оформленим фасадом оселі – коли витриманий певний стиль, завершена композиція декоративних елементів, є «підтримка» та доповнення до рельєфів та скульптур і т.д. Важливо також певне оздоблення екстер’єру – клумби, бетонні вази, скульптури, “альпійські горки”, фонтан із струмочком, гарний паркан, дерева, кущі тощо.Оформлення входів у будинок

В оформленні самого будинку немалу роль бере на себе оформлення вхідних дверей та сходової. Їх можна оформити по різному: починаючи від самих простих варіантів – прикрасити фризами з цікавими зав’язками кутів; і закінчуючи варіантами з використанням колон (гвинтових, прямих з канелюрами, конусних, гладко ствольних, ентазис) та скульптур (в тому числі атлантів та каріатид). Це залежить від власників, від їхніх смаків та вподобань. Також на сходовій доречним буде використання квіткових ваз, скульптур-світильників та настінних рельєфів, які є об’ємним зображенням того чи іншого площинного малюнку, пейзажу, портрету. Рельєфи можуть використовуватись починаючи від невеликих вставок - окремих фрагментів, до цілих рельєфних композицій. Гармонійно підібрані, всі ці елементи додають привітності вашій оселі і вказують на гостинність господарів, певне соціальне положення, та достаток.

Як оформити вікно ліпниною?Вікна, звичайно, повинні бути оформлені в тому ж стилі що і двері. Вибір декору вікон також дуже різноманітний: від простих, строгих, масивних фризів та балок, кронштейнів – до витончених, делікатних балок в стилі рококо, бароко, а також тендітних кронштейнів з витонченими лініями, як це показано на малюнку. Гарно виглядають також вікна з орнаментальними порталами та колонами або півколонами з боків, та масивними підвіконниками. Інколи використовують, так звані «фальш-вікна», коли для підтримання симетрії, на стіні роблять імітацію вікна.

РустиГіпсова ліпка на кутах будинку використовується у вигляді рустів (применяемый при кладке и облицовке зданий камень, лицевая поверхность которого - за исключением кантов - остается неотесанной), які можуть бути різної конфігурації та форми. Інколи для оздоблення кутів застосовують пілястри (четырехгранная полуколонна с капителью, одной гранью вделанная в стену) або напівколони, що складаються із бази, капітелі та самого тіла колони, вибір цих елементів може бути найрізноманітніший, щодо індивідуального смаку та стилю.

Безпосередньо стіни вашого будинку можуть прикрашати як окремі рельєфні вставки, панно (живописное или скульптурное изображение тематического или декоративного характера, прикрепляющееся к стене, потолку и т.п), так і великі рельєфи (Выпуклое скульптурное изображение на плоскости), горельєфи (Вид рельефной скульптуры, в которой выпуклая часть изображения выступает над плоскостью фона более, чем на половину своего объема), або навіть цілі рельєфні композиції. В оформленні стін, треба належну увагу віддати карнизу, який розміщується на стику стелі і стіни чи у верхній частині фасаду. Саме великі гіпсові карнизи, (особливо з кронштейнами) надають всьому фасадові багатого вигляду, вишуканості та оригінальності. Карнізи прикрашають фасад будинкуМожна робити своєрідну розбивку зовнішньої стіни також молдингом, плоским фризом (може бути як орнаментальним, так і простим), який розділяє фасадну стіну на окремі сектори, або на “поверхи”. Часто за допомогою фриза відділяють фундамент від основної стіни. Для цього можуть бути використані також бетонні фризи, які для цієї мети є більш надійні, міцні та витривалі (а вже яким бути цьому фризу – чи з меандром (геометрический орнамент, узор в виде изогнутых линий или полос, образующих ряд спиралей (в изобразительном искусстве), чи орнаментальним листковим, чи просто геометрично правильним – вирішувати вам).

В будь якому випадку, спочатку бажано розробити ескізи, детальні креслення різних фрагментів, продумати все до найменших дрібниць, і вже тоді втілювати свою ідею в життя.

І якщо Ви мрієте про оригінальність неповторність та винятковість вашої оселі? Ми зможемо допомогти Вам відшукати Ваш індивідуальний стиль, втілити будь-яку Вашу творчу ідею, яка стосується оформлення екстер’єру та інтер’єру вашого помешкання. Радо запропонуємо різні варіанти оформлення, спільно розробити (вибрати) ескізи найдорожчого для Вас місця на землі – Вашого Дому і втілити у гіпсі та бетоні усі Ваші ідеї швидко та якісно.