Скульптури

sculpture_1.jpg

Опитування

Який стиль оформлення інтер'єру Вам подобається найбільше?
 

Гіпсова ліпнина

Виготовлення ліпнини - дуже трудомісткий процес, що вимагає значних тимчасових витрат. Виготовлення ліпнини з гіпсу вимагає складної технології обробки для того, щоб її можна було встановити на фасаді. Фасад з ліпниною необхідно регулярно реставрувати для збереження охайного зовнішнього вигляду.

Виготовлення ліпнини з гіпсу

Виготовлення ліпнини не вимагає великих фінансових витрат, однак передбачає знання технології. Виготовлення ліпнини проводиться за допомогою різних матеріалів: це гіпс, цемент, глина або пластилін. Найбільш поширений спосіб - це виготовлення ліпнини з гіпсу.

Етапи виготовлення ліпнини

1. Перший етап - виготовлення моделі. Для моделі стануть в нагоді м'які матеріали - глина або пластилін, які втілюють у собі зовнішні форми деталі, що виготовляється.

2. Наступний етап виготовлення ліпнини - роботи пов’язані із створенням форми, їх метою є отримання точного рельєфу з моделі. Перш ніж приступати до відливання форми, необхідно усунути всі дефекти моделі, тому що від них може постраждати кінцевий виріб.

3. Останній етап виготовлення ліпнини - це заповнення форми кінцевим матеріалом. Якщо матеріал пластичний, цей процес називається відливання, якщо жорсткий - набивання.

Вже готовий виріб вмонтовується, шліфується, після чого приступають до декоративної обробки. Гіпс є мінеральною речовиною і тому на нього можна наносити практично будь-який вид покриття.

Виготовлення ліпнини - досить трудомісткий процес, але ефект, який справляє на приміщення навіть найменший виріб з гіпсу, ні з чим не порівняти.

Компанія IRIDA пропонує виготовлення ліпнини за вашими або нашими проектами з подальшою установкою і монтажем в інтер'єрі. Ми беремося як за великі, так і невеликі об'єкти, де потрібна реставрація чи виготовлення гіпсової ліпнини.